OUR CLASSES

IMG_6187.JPG

שיטת הפילאטיס התגבשה בראשית המאה הקודמת על ידי ג'וזף פילאטיס, מתעמל ומתאגרף יליד גרמניה. פילאטיס הושפע רבות מהיוגה והטאי- צ'י. הוא ראה את השיטה כמיישמת את אידאל האיזון שבין הגוף והנפש.

בעזרת סדרת תרגילים שמסייעים באיזון של השרירים. השיטה בנויה על הקשר בין נשימה לשליטה ממרכז הגוף (הפאוור האוס), תוך שימת דגש חזק על יציבה כבסיס לתנועה חופשית. אימון הפילאטיס מורכב מסדרה של תרגילים המפעילים את השרירים המייצבים ומתרגלים את הגוף לגייס את השרירים הנכונים לכל תנועה. התרגילים מבוצעים על מזרן ועל המכשירים בסטודיו וכוללים מספר חזרות קצר יחסית כדי לאפשר ריכוז במהלך כל חזרה כדי לא להתיש את השריר. תרגילי הפילאטיס מתייחסים לכל קבוצות השרירים בגוף בצורה מאוזנת המסייעת להשיג גוף פעיל וחיוני.

השיטה מפתחת מודעות גוף,שליטה, קורדינאציה, גמישות והארכה, שיפור יציבה וחיזוק הגוף. תרגול הפילאטיס משנה באופן דרמטי את הנראות ותחושת הגוף בכל מצב ובכל גיל. תוצאות האימון מורגשת בכל רגע גם מחוץ לסטודיו ומובילות לביצוע המטלות היומיומיות במינימום מאמץ, ללא שחיקה מיותרת וללא פגיעות גופניות.

שיטת הפילאטיס מתאימה לשיקום פציעות, לאנשים בעלי מוגבלות בטווחי תנועה ונחשב לאימון מושלם לכל אחד.

עותק של IMG_5356.JPG

Reformer

שיעור הרפורמר מתבסס על כל עקרונות ויסודות פילאטיס המזרן, בשיעור נוכל למצוא תרגילים רבים מרפרטואר המזרן שמבוצעים על המכשירים, אך השוני המשמעותי הוא תרגול כנגד קפיצים בעומסים שונים, ומזרן נע המהווה אלמנט לא יציב ומגרה את השרירים המייצבים.

הרפורמר מאפשר הגדלת טווחי התנועה, מוסיף לעבודת חיזוק הגוף והשליטה בגוף.

השיעור מחזק, מחטב, מגמיש ושומר על יציבה נכונה ועל רצפת האגן.

משקם פציעות, מאריך שרירים ונחשב לאיזון מושלם לעוסקים בספורט לאימון חובה למי שמסתפק רק באימון אחד.

השיעור מותאם לאנשים בעלי מוגבלות בטווחי תנועה, אנשים המשתקמים מפציעות או לאלו המחפשים התאמה מקסימלית לצורכי גופם.

מה זה בכלל פילאטיס?

עותק של WhatsApp Image 2021-04-05 at 13.23.38.jpeg

Barre

תמיד חלמתן להיות מלכות הבר? כאן זה לגמרי אפשרי! אימון הבר הפך להיות הדבר הכי מבוקש בארה"ב ובאירופה. שיעור המשלב עבודה מקסימלית, חיזוק וחיטוב הגוף על ידי טכניקות ועקרונות הלקוחות מעולם הבלט הקלאסי כנגד בר בלט.

הזרימה של הפילאטיס פוגשת את הקשיחות של הבלט, וזה אומר הרבה כיף, הרבה זיעה והרבה שרירים תפוסים. שיעורי הבר הם סקסיים, אנרגטיים, ואינטנסיביים עם היכולת הטובה ביותר לחטב את הגוף ולהצר היקפים. הטכניקה מפגישה את עולם הריקוד עם עולם הפילאטיס תוך שילוב מוזיקה כיפית ואימון דינאמי ונותנת אפשרות למי שאין לה ניסיון בבלט "לגעת בבר". אין צורך בידע קודם במחול רק 55 דקות פנויות.

השיעור בנוי מרצפים של תרגילי בר במספר חזרות גבוה, על מנת להגיע למקסימום תוצאות לכל קבוצת שרירים בגוף.

Pilates Class on Reformers

Fit

כשעולם הפילאטיס פוגש את עולם הפיטנס! השיעור מתבצע על הרפורמר – מיטת הפילאטיס המוכרת ומשלב באמצעותה תרגילים מעולמות הפיטנס והפילאטיס אשר מתמקדים בכל פעם בקבוצת שרירים אחרת במספר חזרות בעצימות גבוהה ובתוספת עבודת קרדיו.

לקחנו את הפילאטיס הקלאסי הוספנו הרבה קצב, דופק ומוזיקה וקיבלנו את השיעור המושלם. שיעור פילאטיס דינאמי ייחודי עם אנרגיות גבוהות ומוזיקה שמעלה את הדופק והמורל ועדיין מאפשרת לנו לעבוד מדוייק ונכון, זה שיעור שונה מכל מה שהתנסיתם בו עד היום על מכשירי הפילאטיס.

עותק של IMG_2643.HEIC

Mat

שיעור המבוסס על השיטה של ג'וזף פילאטיס. באמצעות השיטה אנו משיגים איזון וחיזוק של הגוף עם רצף תרגילי רפרטואר על המזרן, המתמקד בשירי הליבה והחיזוק של הפאוור האוס.

בשיעור המזרן משקל הגוף עצמו יוצר את ההתנגדות ומסייע בחיזוק השרירים תוך הארכה ושליטה איטית בתנועה.

אימון הפילאטיס מתבצע על ידי מספר עקרונות: דיוק, תנועה, שליטה, מרכז כוח התנגדות, נשימה, ריכוז וייצוב.